Hirdetés 2017. július 16.

Évközi 15. vasárnap

  1. A héten hétfőn és kedden reggel nem lesz szentmise; igeliturgia lesz áldoztatással.
  2. Előre jelzem, hogy július 29-én, szombaton, Hollai Antal atya halálának évfordulóján ismét lesz megemlékező szentmise az albertfalvi templomban, Antal atya új könyvének bemutatójával egybekötve. Mivel a szervezők engem kértek fel az ottani szentmise végzésére, és mivel erre az alkalomra szeretettel invitálják a mi plébániánk híveit is, ezen az estén kivételesen a mi templomunkban nem lesz szentmise.
  3. A hét jeles napjai: kedden Szent Hedvig királynő; szombaton Szent Mária Magdolna
  4. A mai vasárnap szent szakaszai:

    Olvasmány: Izajás próféta könyve 55,10-11
    Szentlecke: Szent Pál apostol rómaiakhoz írt levele 8,18-23
    Evangélium: Szent Máté evangéliuma 13,1-23
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2017. július 16.