Hirdetés 2017. július 23.

Évközi 16. vasárnap

  1. Július 29-én, szombaton, Hollai Antal atya halálának évfordulóján ismét lesz megemlékező szentmise az albertfalvi templomban (este 6 órakor), Antal atya új könyvének bemutatójával egybekötve. Mivel a szervezők engem kértek fel az ottani szentmise végzésére, és mivel erre az alkalomra szeretettel invitálják a mi plébániánk híveit is, ezen az estén kivételesen a mi templomunkban nem lesz szentmise.
  2. A jövő vasárnap esti szentmisét a daganatos betegekért és hozzátartozóikért ajánljuk fel.
  3. A hét jeles napjai:  hétfőn Árpád-házi Szent Kinga szűz, szerzetesnő; kedden Szent Jakab apostol; szerdán Szent Joakim és Szent Anna, Szűz Mária szülei; szombaton Szent Márta
  4. A mai vasárnap szent szakaszai:

    Olvasmány: Bölcsesség könyve 12,13.16-19
    Szentlecke: Szent Pál apostol rómaiakhoz írt levele 8,26-27
    Evangélium: Szent Máté evangéliuma 13,24-30(-43)
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2017. július 23.