Hirdetés 2017. szeptember 24.

Szentírás vasárnapja

1. A mai vasárnap esti szentmisét a daganatos betegekért és hozzátartozóikért ajánljuk fel.
  2. Elkezdődtek a plébániai hittanórák és csoportok.

Az elsőáldozásra felkészítő csoport csütörtök du. ½ 5-kor, a már elsőáldozottak számára induló csoport ½ 6-kor találkozik.

A múltban megszokott kétéves ciklusnak megfelelően idén ismét szeretnénk bérmálást templomunkban. Kérem, hogy aki szeretné felvenni ezt a szentséget (akár 12 évesnél idősebb gyerek, akár felnőtt), jelentkezzen nálam, hogy a felkészülés menetét egyeztetni tudjuk.

Szeretettel hívom újra azokat (a fiatalokat-felnőtteket), akik szívesen megkeresztelkednének vagy elsőáldozók lennének; kérem, jelezzék ezt nálam, és egyeztetünk időpontot.

3. A héten kedden este 7 órakor találkozik a férfikör. Csütörtökön este ¾ 7-re szeretettel hívom következő megbeszélésünkre a díszterembe a képviselő-testület tagjait. Pénteken este lesz bibliakör.

Szombaton lesz közösségünk őszi kirándulása: találkozás reggel 7.10-kor, indulás reggel 7.20-kor a templom elől; tervezett visszaérkezés este 8 körül.

A jövő vasárnap elsővasárnap; du. 5 órától a rózsafüzér-társulat titokcseréjével és rózsafüzér-imádságával.

4. Az októberi Harangszóba szánt írásokat szeretettel kérem hozzám eljuttatni szeptember 29-ig (péntek), akár elektronikus, akár kézírásos formában; előre is nagyon köszönöm!
  5. Hollai Antal atyának a Szent István Társulat által kiadott új könyve (Szemlélni és befogadni. Gondolatok a Jelenések könyvéről) nálunk is megvásárolható, a sekrestyében, 1.350 Ft-os áron.
  6. A hét jeles napjai:  kedden Szent Kozma és Damján vértanúk; szerdán Páli Szent Vince áldozópap; pénteken Szent Mihály, Gábor és Rafael főangyalok; szombaton Szent Jeromos áldozópap, egyháztanító

Olvasmány: Izajás próféta könyve 55,6-9
    Szentlecke: Szent Pál apostol filippiekhez írt levele 1,20a-24.27a
    Evangélium: Szent Máté evangéliuma 20,1-16a
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2017. szeptember 24.