Hirdetés 2017. november 5.

Évközi 31. vasárnap

 1. A mai vasárnap elsővasárnap, du. 5 órától a rózsafüzér-társulat titokcseréjével és rózsafüzér-imádságával.
  A rózsafüzér-társulat élő tagjaiért november hónapban 7-én, kedden, a meghalt tagokért 8-án, szerdán lesz szentmise.
 2. A héten kedden du. 5 órától lesz torna; 18.15-kor kezdődik a Béta-imacsoport összejövetele.Csütörtökön az esti szentmise után (nyírségi szülőföldje hagyománya szerint) virrasztás lesz Tóth Zoliért. Másnap, november 10-én de. 11 órakor lesz, szentmise keretében, gyászszertartása a templomban.
  Pénteken az esti szentmise után újra lesz bibliakör.
 3. November 11-én, szombaton du. fél 5-re szeretettel hívjuk a családokat a plébánia udvarára közös, Szent Márton-napi lámpás-készítésre és lámpás felvonulásra. Kérjük, hogy lámpásnak való befőttesüveget és egy tálca süteményt hozzanak magukkal!
 4. Előre hirdetem, hogy a következő családos „gyalogtúra” november 18-ára, szombatra szerveződik.
 5. Elkezdődött a templom elektromos rendszerének felújítása, amely egy EMMI-pályázaton elnyert támogatásnak köszönhetően valósulhat meg. A munkák biztosan járnak majd némi kényelmetlenséggel, de a tervek szerint nem kell elhagyni egyetlen misét sem. Előre is köszönjük a Testvérek türelmét!
 6. A hét jeles napjai: csütörtökön A lateráni bazilika felszentelése, pénteken Nagy Szent Leó pápa, egyháztanító, szombaton Tours-i Szent Márton püspök
 7. A mai vasárnap szent szakaszai:

  Olvasmány: Malakiás próféta könyve 1,14b-2,2b.8-10
  Szentlecke: Szent Pál apostol tesszalonikiekhez írt első levele 2,7b-9.13
  Evangélium: Szent Máté evangéliuma 23,1-12
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2017. november 5.