Hirdetés 2018. január 21.

1. A héten kedden du. 5 órától ismét lesz torna. Pénteken az esti szentmise után nem lesz bibliakör.
    Szombatra ismét szerveződik egy családos kirándulás, a pontos programot az időjárás függvényében a hét második felében teszik közzé a szervezők.
    Szombaton az esti szentmise után ismét lesz filmklub.
  2. Szombaton reggel szeretnénk lebontani a templom karácsonyi díszítését: aki tudna ebben segíteni, szeretettel várjuk 8 órára, és előre is köszönjük!
  3. A jövő vasárnap esti szentmisét a daganatos betegekért és hozzátartozóikért ajánljuk fel.
  4. A februári Harangszóba szánt írásokat szeretettel kérem hozzám eljuttatni február 2-ig, akár kézírásos, akár elektronikus formában; előre is köszönöm!
  5. Előre hirdetem, hogy február 3-án, szombaton este lesz az idei közösségi farsangunk; a tervezett programokat folyamatosan fogjuk hirdetni.
  6. Előre hirdetem, hogy február 17-én, szombaton du. 4 órától ismét lesz program házaspárok számára a „családok hete” alkalmából. Részletes leírás plakáton (és majd az újságban is) olvasható; minden korosztály csatlakozhat!
  7. Az ökumenikus imahét kerületi programja:
    -január 25. csütörtök, 18:00, Evangélikus templom (igét hirdet: Sárhegyi Zoltán katolikus plébános)
    -január 26. péntek, 18:00, Baptista imaház (igét hirdet: Nagy Péter református lelkipásztor)
    -január 27. szombat 18:00, Református templom (igét hirdet: Lukács János baptista lelkipásztor)
    -január 28. vasárnap 18:00, Szent Lipót templom (igét hirdet: Hokker Zsolt evangélikus lelkész)
  8. A hét jeles napjai: hétfőn Batthyány-Strattmann László; szerdánSzalézi Szent Ferenc püspök, egyháztanító; csütörtökön Szent Pál apostol megtérése; pénteken Szent Timóteus és Titusz püspökök

Olvasmány: Jónás próféta könyve 3,1-5.10
    Szentlecke: Szent Pál apostol korintusiakhoz írt első levele 7,29-31
    Evangélium: Szent Márk evangéliuma 1,14-20
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2018. január 21.