Hirdetés 2018. január 28.

1. Köszönet mindenkinek, aki segíteni tudott szombat délelőtt a templom karácsonyi díszítésének lebontásában!
  2. A mai vasárnap esti szentmisét a daganatos betegekért és hozzátartozóikért ajánljuk fel.
  3. A héten kedden du. 5 órától ismét lesz torna; este 7 órakor lesz férfikör. Pénteken az esti szentmise után lesz bibliakör.
    Szombaton este lesz az idei közösségi farsangunk: mindenkit szeretettel várunk!
  4. A héten elsőpénteken a szokott módon felkeressük a betegeket. Elsőcsütörtökön és elsőszombaton az esti szentmise előtt lesz rózsafüzér-imádság (szombaton a szentmise utáni szentségimádás a farsang miatt elmarad).
    Pénteken, február 2-án du. 5 órától a Béke királynője imacsoport imádkozik megtérésekért.
    Jövő vasárnap elsővasárnap, du. 5 órától a rózsafüzér-társulat titokcseréjével és rózsafüzér-imádságával.
  5. Pénteken lesz Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe: az esti szentmisén a(z akár otthonról hozott) gyertyák hagyományos ünnepélyes megáldásával.
    Szombaton lesz Szent Balázs püspök emléknapja; aznap este és a vasárnapi szentmisék végén a hagyományos balázsáldással.
  6. A februári Harangszóba szánt írásokat szeretettel kérem hozzám eljuttatni február 2-ig, akár kézírásos, akár elektronikus formában; előre is köszönöm!
  7. Előre hirdetem, hogy a betegek világnapjához kapcsolódóan idén is lesz lehetőség a betegek kenetének felvételére a templomban: február 11-én, vasárnap a reggel 9 órai szentmisében. Ennek feltétele az idős kor vagy komoly betegség, valamint természetesen a kegyelmi állapot.
  8. Előre hirdetem, hogy február 17-én, szombaton du. 4 órától ismét lesz program házaspárok számára a „házasság hete” alkalmából. Részletes leírás plakáton (és majd az újságban is) olvasható; minden korosztály csatlakozhat!
  9. A hét jeles napjai: szerdán Bosco Szent János; pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony (Urunk bemutatása); szombaton Szent Balázs püspök, vértanú

Olvasmány: Mózes ötödik könyve 18,15-20
    Szentlecke: Szent Pál apostol korintusiakhoz írt első levele 7,32-35
    Evangélium: Szent Márk evangéliuma 1,21-28
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2018. január 28.