Hirdetés 2018. február 4.

Évközi 5. vasárnap 

 1. Köszönet mindenkinek, aki a közösségi farsang szervezésében és lebonyolításában részt vállalt!
  Köszönet mindazoknak, akik a Harangszóban írásukkal gazdagították a közösséget.
 2. Szent Balázs püspök szombati emléknapja alkalmából a vasárnapi szentmisék végén lesz balázsáldás.
  A mai vasárnap elsővasárnap, du. 5 órától a rózsafüzér-társulat titokcseréjével és rózsafüzér-imádságával.
  A rózsafüzér-társulat élő tagjaiért február hónapban 6-án, kedden, a meghalt tagokért 7-én, szerdán lesz szentmise.
 3. A héten kedden du. 5 órától ismét lesz torna; este 6 órakor találkozik az Oltáregylet, ¼ 7-kor a Béta imacsoport. Pénteken az esti szentmise keretében lesz a Teréz misszió februári imaalkalma; tanúságtevő vendégünk lesz két szervita nővér. Utána lesz bibliakör. Szombaton du. 2 órától ismét lesz foltvarróklub.
 4. A betegek világnapjához kapcsolódóan idén is lesz lehetőség a betegek kenetének felvételére a templomban: február 11-én, vasárnap a reggel 9 órai szentmisében. Ennek feltétele az idős kor vagy komoly betegség, valamint természetesen a kegyelmi állapot.
 5. Előre hirdetem, hogy február 17-én, szombaton du. 4 órától ismét lesz program házaspárok számára a „házasság hete” alkalmából. Részletes leírás plakáton (és majd az újságban is) olvasható; minden korosztály csatlakozhat!
 6. Február 17-én, szombaton ismét rendez gyalogos zarándoklatot az esperesi kerületünk, a budafoki kálváriától indul 8.45-kor, az Angeli úti kálváriánál ér véget kb. délben.
 7. A hét jeles napjai: hétfőn Szent Ágota szűz, vértanú; keddenMiki Szent Pál és társai, vértanúk; szombatonSzent Skolasztika szűz
 8. A mai vasárnap szent szakaszai:

  Olvasmány: Jób könyve 7,1-4.6-7
  Szentlecke: Szent Pál apostol korintusiakhoz írt első levele 9,16-19.22-23
  Evangélium: Szent Márk evangéliuma 1,29-39
Ön itt van: Home Hirdetések Hirdetés 2018. február 4.